• S.V. Lopik kende een sterke start van de derde periode met een overtuigende 4-1 overwinning op Brederodes. De thuisploeg had geen kind aan de tegenstander uit Vianen en stond binnen een half uur al met 3-0 voor dankzij doelpunten van David Scheffer, Thomas Bakker en Thijs Beekhuizen.

    Brederodes schakelde daarna over op een harde speelstijl en kreeg daarbij de ruimte van scheidsrechter Nino Lantink uit Hoorn, die veel toeliet. Twee zware overtredingen die rood hadden verdiend, bleven onbestraft. Tot overmaat van ramp moest Lopik twee spelers met een blessure van het veld halen.

    Trainer Jitse Boonstra zag het met lede ogen aan: “Na de 3-0 gooide Brederodes de beuk erin, maar de scheidsrechter trad nauwelijks op. Gelukkig hielden wij het hoofd koel. In de tweede helft deden we het kalmer aan, want Brederodes kon niet in gevaarlijke situaties voor ons doel komen. Thijs Beekhuizen benutte nog een van onze kansen, waarna de gasten via een ongelukkige situatie nog een doelpunt meepikten. We zijn de derde periode goed begonnen. Nu nog een goed vervolg.”